فرق سر ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی

فرق سر: ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی بین الملل ونزوئلا غارت مغازه ها کاراکاس

گت بلاگز اخبار حوادث ازتباط پنهانی او با دوست شوهرش منجر به قتل شد ، زن از اتهام شوهرکشی نجات یافت

زنی که متهم بود با همدستی مرد مورد علاقه‌اش شوهرش را به قتل رسانده ‌است، از اتهامش تبرئه شد

زن از اتهام شوهرکشی نجات یافت/ ازتباط پنهانی او با دوست شوهرش منجر به قتل شد

عبارات مهم : ستاره

زنی که متهم بود با همدستی مرد مورد علاقه اش شوهرش را به قتل رسانده هست، از اتهامش تبرئه شد

شرق نوشت: پرونده این زن چهار سال قبل به جریان افتاد. آن وقت عابران خیابانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس خبر دادند جسد مردی را پیدا کرده اند. ابتدا همه چیز شبیه تصادف بود و حتی رد لاستیک نیسان هم در منطقه پیدا شد، ولی بعد از معاینه پزشکی قانونی متخصصان فوت را مشکوک اعلام کردند چراکه گفته شد به نظر می رسد ماشین چندین بار از روی مقتول رد شده است است.

با توجه به این گزارش، مأموران تحقیقات گسترده ای را ابتدا جهت شناسایی خانواده مقتول و سپس جهت روشن شدن ماجرا شروع کردند و در نهایت متوجه شدند مقتول کامران نام دارد و از مدتی قبل با همسرش اختلافاتی داشته هست. عنوان اختلاف میان کامران و همسرش را پدر کامران مطرح و بیان کرد به عروسش مشکوک است.

ازتباط پنهانی او با دوست شوهرش منجر به قتل شد ، زن از اتهام شوهرکشی نجات یافت

بعد از دستگیری ستاره، او اعتراف کرد در جریان قتل شوهرش واقع شده است است و می داند چه اتفاقی افتاده هست. این زن اعتراف کرد که کامران را مردی به نام شاهین به قتل رسانده است.

ستاره گفت: شاهین دوست کامران بود و آنها ارتباط خوبی با هم داشتند. روز اتفاق کامران و شاهین در ماشین بودند و من هم در ماشین بودم؛ ما داشتیم از شمال برمی گشتیم، هنگامی که کامران از ماشین پیاده شد شاهین که پشت فرمان نشسته بود، به سمت او رفت و محکم ماشین را به او کوبید و چندباری از روی او رد شد. من هم به خاطر اینکه با شاهین رابطه داشتم سکوت کردم و چیزی نگفتم.

زنی که متهم بود با همدستی مرد مورد علاقه‌اش شوهرش را به قتل رسانده ‌است، از اتهامش تبرئه شد

با توجه به شکایت اولیای دم، ستاره و شاهین بازداشت شدند؛ هرچند ستاره مدعی بود نقشی در قتل شوهرش نداشته، ولی با توجه به شواهد موجود در پرونده و حضور ستاره در ماشین حین قتل، او به ١٥ سال حبس و ٩٩ ضربه شلاق و شاهین به قصاص و ٩٩ ضربه شلاق محکوم شد.

این رأی مورد اعتراض قرار گرفت؛ رأی صادره در دیوان عالی کشور نقض و پرونده جهت پیگیری مجدد به دادگاه ارجاع شد، این بار شاهین هم جهت بیان توضیحات به دادگاه آورده شد. او گفت: من محکوم به قصاص هستم و لزومی ندارد دروغ بگویم با اینکه با ستاره رابطه داشتم ولی به او نگفته بودم قصد کشتن شوهرش را دارم و خودم هم در لحظه تصمیم گرفتم.

این درحالی بود که ستاره نیز مدعی شد از نقشه قتل شوهرش خبر نداشت. با آخر جلسه دادگاه، رأی بر برائت ستاره صادر شد که این رأی در شعبه ١٧ دیوان عالی کشور نیز به تأیید رسید.

ازتباط پنهانی او با دوست شوهرش منجر به قتل شد ، زن از اتهام شوهرکشی نجات یافت

واژه های کلیدی: ستاره | ماشین | پرونده | دادگاه | در ماشین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs