فرق سر ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی

فرق سر: ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی بین الملل ونزوئلا غارت مغازه ها کاراکاس

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به انقلاب رحم کنید, مردم را به جان هم نیندازید ، انتقاد سیدمهدی طباطبایی از حرام خواندن آرای مردم

یک خطیب برجسته دینی با انتقاد شدید از به کار بردن تعبیر «رأی حلال» در مورد آراء مردم در انتخابات اخیر، گفت: ما معتقدیم همه آنچه رأی داده اند همه به نفع اسلام اس

به انقلاب رحم کنید, مردم را به جان هم نیندازید ، انتقاد سیدمهدی طباطبایی از حرام خواندن آرای مردم

انتقاد سیدمهدی طباطبایی از حرام خواندن آرای مردم؛ به انقلاب رحم کنید/ مردم را به جان هم نیندازید

عبارات مهم : اسلام

یک خطیب برجسته دینی با انتقاد شدید از به کار بردن تعبیر «رأی حلال» در مورد آراء مردم در انتخابات اخیر، گفت: ما معتقدیم همه آنچه رأی داده اند همه به نفع اسلام است و اگر ما بگوییم فلان رأی حلال است یا نیست، با این حساب فقط کسانی در سمت نظام هستند که با شما هم نظر بوده اند.

جماران نوشت: حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی اظهار کرد: تمام مردم در ماه مبارک رمضان باید متوجه خدا و انجام وظایف دینی باشند و به همین جهت همگان را به دعای شب آخر ماه شعبان و اول رمضان توجه می دهم؛ امام صادق(ع) می فرمایند از خدا بخواهید که از تخیّلات فاسد و افکار وهم به درآیید و رو به خدا کنید.

به انقلاب رحم کنید, مردم را به جان هم نیندازید ، انتقاد سیدمهدی طباطبایی از حرام خواندن آرای مردم

وی با بیان اینکه از مرحوم امام یاد کنیم که فریاد زدند. به داد اسلام برسید، افزود: خواهشمندم همگان توجه کنند که در انتخابات هرچه بود، گذشت؛ ایجاد فضای حق و باطل خطری بزرگ هست. خانواده ها به جان هم افتادند، احترام ها زیر سایه پرسشها سیاسی به نابودی کشانده شد، حالا هم بحث رأی حلال مطرح می شود.

این خطیب برجسته دینی سپس گفت: دوستان انقلاب اسلامی و عزیزان فداکار انقلاب اسلامی و حامیان رهبرعظیم الشأن! ما معتقدیم همه آنچه رأی داده اند همه به نفع اسلام است و اگر ما بگوییم فلان رأی حلال است یا نیست، با این حساب فقط کسانی در سمت نظام است که با شما هم نظر بوده اند. آیا آنهایی که خلاف نظر شما رأی دادند، جهت نظام نبود؟! ایجاد اینگونه فضاها به معنای بیرون کردن عده از مردم به بیرون صحنه و اختلاف افکنی است.

یک خطیب برجسته دینی با انتقاد شدید از به کار بردن تعبیر «رأی حلال» در مورد آراء مردم در انتخابات اخیر، گفت: ما معتقدیم همه آنچه رأی داده اند همه به نفع اسلام اس

وی خطاب به تربیون داران در کشور گفت: تقاضا دارم کمی به انقلاب و اسلام رحم کنید و فضای حق و باطل ایجاد نکنید. تهمت زدن، افترا بستن، مردم را به جان هم انداختن درست نیست. در یک منزل گاهی دو برادر یا دو خواهر یا یک زوج، هر کدام به یک نفر رأی داده اند. در چنین شرایطی با طرح عنوان رأی حلال چگونه می خواهیم پاسخ خدا را بدهیم؟! خواهش می کنم جهت رضای خدا و آرامش کشور این بحث ها را مطرح نکنید. همه با هم جهت تعالش و پیشرفت کشور و حفظ کشور در برابر حوادث همراه باشیم. نشود روزگاری برسد که برابر خدا و رسول(ص) شرمنده باشیم و از بیانات خود پشیمان باشیم.

طباطبایی باتأکید بر اینکه بپذیریم آنچه حلال یا حرام یا حق و باطل هست، طبق موازین شرعی مشخص هست، ادامه داد: اگر می گویید آنچه ما نمی خواهیم حلال نیست باید بپذیریم اکثریت حرام مرتکب شده است اند؛ این بیانات توهین به کشور هست. بگذارید کشور آرام باشد و مردم مشغول دعا و نیایش خود باشند و به همان دعای اول ماه توجه کنیم و بدانیم که توهم و تخیل خطر دارد.

وی تأکید کرد: دوگانه کردن جامعه و اختلاف افکنی گناه بزرگی هست. لذا ارزش های مردم را هزینه شعارهای خود نکنیم و منزل های مردم را از اختلافات امن و امان نگه داریم.

به انقلاب رحم کنید, مردم را به جان هم نیندازید ، انتقاد سیدمهدی طباطبایی از حرام خواندن آرای مردم

این خطیب برجسته دینی سپس خطاب به مردم گفت: حق و باطلی که شعاردهندگان می گویند، حق و باطل نیست. حق و باطل همانی است که در مکتب دین و دین داران اصیل که سابقه دیانت آنها محفوظ است.

وی با بیان اینکه خطر اختلاف از هر چیزی زیاد هست، اظهار کرد: مردم دلسوزان واقعی را بشناسند و هرکس که همه روز در فکر گفته های هیجان آوری است تا با افکار مردم بازی کند و در مردم اضطراب ایجاد کند در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشد. لذا اگر میخواهید رحمت الهی مشمول بر حال شما شود در جهت وحدت مردم بکوشید. همانگونه که رهبر معظم انقلاب گفتند رأی مردم رأی به نظام است.

واژه های کلیدی: اسلام | اختلاف | اسلامی | انتقاد | برجسته | انقلاب | اختلافات | طباطبایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs