فرق سر ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی

فرق سر: ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی بین الملل ونزوئلا غارت مغازه ها کاراکاس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زنگ خطر جهت طارمی و دانیال ماهینی

به گزارش ایسنا، روزبه وثوق احمدی امروز (دوشنبه) در نشست خبری در رابطه با فسخ یک طرفه قرارداد بازیکنان توصیه مهمی را بیان کرد. او با بیان اینکه فسخ یک طرفه می ت

زنگ خطر جهت طارمی و دانیال ماهینی

زنگ خطر جهت طارمی و دانیال ماهینی

عبارات مهم : ماهینی

با اعلام وثوق احمدی، خطر محرومیت جهت مهدی طارمی و دانیال ماهینی وجود دارد.

به گزارش ایسنا، روزبه وثوق احمدی امروز (دوشنبه) در نشست خبری در رابطه با فسخ یک طرفه قرارداد بازیکنان توصیه مهمی را بیان کرد. او با بیان اینکه فسخ یک طرفه می تواند تبعات سنگینی جهت بازیکنان داشته باشد گفت: فسخ یک جانبه یک تیغ دو لبه است.

زنگ خطر جهت طارمی و دانیال ماهینی

درست است که فسخ قرارداد بازی بازیکنان مهیا شده است ولی اگر به محض اینکه بازیکن اعلام کند فصل تمام شده است و به علت دریافت نکردن پول، قراردادش را فسخ کند، کلوب مبدا می تواند شکایت کند که او نمی توانسته طبق قانون این کار را انجام دهد آیا که به تعهداتشان عمل کرده اند و در این لحظه بررسی ها انجام می شود و اگر فسخ غیر موجه باشد، بازیکن جریمه می شود.

او افزود: ما نمی توانیم جلوی بازیکن را بگیریم که فسخ نکند تا بررسی ها انجام شود. مثال بارز آن هم مهدی طارمی هست. او فسخ کرد و جهت پرسپولیس هم بازی کرد ولی کماکان پرونده شکایت ریزه اسپور در فیفا باز هست. اگر فسخ کنند و غیر موجه باشد غرامت وجود دارد و میزان غرامت به شرایط و سن و سال و پارامترهای زیادی بستگی دارد. کمیته تعیین اوضاع بر اساس آن، رای صادر می کند. اگر فسخ قرارداد غیر موجه باشد به محرومیت چهار ماه و شش ماه منجر می شود. کلوب تازه هم چون این بازیکن را جنبش کرده، دعوت می شود و جهت این عنوان پرسش می شود و می تواند تا دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود. باید خیلی دقت کنند که حق فسخ را به هر نحوی استفاده نکنند. ممکن است تاوان سنگینی داشته باشد.

به گزارش ایسنا، روزبه وثوق احمدی امروز (دوشنبه) در نشست خبری در رابطه با فسخ یک طرفه قرارداد بازیکنان توصیه مهمی را بیان کرد. او با بیان اینکه فسخ یک طرفه می ت

به این ترتیب خطر محرومیت چهار تا شش ماهه جهت طارمی به علت فسخ یک طرفه با ریزه اسپور ترکیه و دانیال ماهینی که استقلال خوزستان مدعی است فسخش غیرقانونی بوده وجود دارد و از طرفی حتی کلوب سایپا هم در ماجرای دانیال ماهینی می تواند متضرر شود.

واژه های کلیدی: ماهینی | بازیکن | قرارداد | بازیکنان | مهدی طارمی | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs