فرق سر ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی

فرق سر: ونزوئلا پنجشنبه ونزوئلا برق گرفتگی بین الملل ونزوئلا غارت مغازه ها کاراکاس

یک نماینده مجلس استعفا کرد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی تاکید کرد: حدود دو سه هفته پیش در کمیسیون تصویب شد آیین دادرسی کیفری جهت سه، چهار سال آزمایشی تصویب شود ولی متاسفانه با پیام‌هایی که..

ادامه مطلب

رویکرد حاکمیت نسبت به جامعه باید عوض شود/ جامعه ناامید است ، مصطفی درایتی

مصطفی درایتی با بیان اینکه «حتی اگر اعتراضات امروز به نحوی کنترل و مدیریت شود ممکن است فردا باز به شکل دیگری خود را نشان دهد» گفت: «اینکه احساس شود م..

ادامه مطلب

مردم امروز نشان دادند قدرشناس شهدا هستند / روحانی

رییس جمهور با حضور سرزده در منزل شهیدان غضنفری، در فضای صمیمی با والدین این شهدای عالیقدر دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد. روحانی: مردم امروز نشان دا..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد / مصباحی مقدم

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به بیانات محمود احمدی نژاد، گفت: احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد که بخشی از آن در دوران ریاست جمهوری وی رخ داد. ..

ادامه مطلب

روایت مرعشی از پشت پرده گزینش نامزد پوششی

حسین مرعشی گفت: عارف گفت در صورتی در انتخابات عضویت می‌کند که از صحنه کنار نرود. بنا بر این کاندیداتوری پوششی او منتفی شد.  روایت مرعشی..

ادامه مطلب

به انقلاب رحم کنید, مردم را به جان هم نیندازید ، انتقاد سیدمهدی طباطبایی از حرام خواندن آرای مردم

یک خطیب برجسته دینی با انتقاد شدید از به کار بردن تعبیر «رأی حلال» در مورد آراء مردم در انتخابات اخیر، گفت: ما معتقدیم همه آنچه رأی داده اند همه به نفع..

ادامه مطلب

تصویر العمل تند بازدیدکنندگان اینترنت به «بدبخت» خوانده شدن‌شان از سوی قالیباف و رئیسی

محمدباقر قالیباف و ابراهیم رئیسی، در سومین مناظره تلویزیونی از اقشار کم‌درآمد و فقیر با لفظ توهین‌آمیز “بدبخت” نام بردند که این امر با تصویر الع..

ادامه مطلب